Peeling kawitacyjny Roneberg Beauty

Peeling kawitacyjny Roneberg Beauty

Ciężko znaleźć kobietę, która nie marzy o idealnej skórze. Posiadaczki takiego szczęścia nakładają mniej makijażu i czują się pewniejsze siebie. W takiej sytuacji, warto spróbować peelingu kawitacyjnego, który bezboleśnie i dogłębnie oczyści naszą twarz.

Czym jest kawitacja?

To alternatywa dla manualnego oczyszczania skóry. Usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Przenikanie fal ultradźwiękowych zapewnia skórze masaż i oczyszczanie. Urządzenie potrafi eliminować plamy, zmarszczki, pryszcze i wygładzać twarz. Ultradźwięki wykorzystywane są do wprowadzania kosmetyków w głąb skóry, w celu ich skutecznego działania.  Jony ujemne, płynąc w kierunku bieguna dodatniego, wprowadzają składniki odżywcze w głęboką warstwę skóry.  Ile kosztuje taki zabieg? Niestety, nie każda z nas może pozwolić sobie na taką przyjemność. W salonie kosmetycznym możemy zapłacić nawet do 300zł za jednorazową usługę.  Z opresji wyratuje nas Roneberg! Znajdziemy tutaj peeling kawitacyjny, który jest możliwy do wykonania w domu. Zakupienie urządzenia to świetna inwestycja, która posłuży nam przez lata i sprawi, że będziemy usatysfakcjonowane z jego działania.

Na czym polega peeling kawitacyjny?

Pierwszym krokiem jest pełen demakijaż twarzy i jej dokładne oczyszczenie.  Po naniesieniu na skórę wody lub toniku, możemy przejść do peelingu. Usuwamy zrogowaciały naskórek przy pomocy urządzenia przypominającego szpatułkę pod kątem 45 stopni. Skóra w trakcie zabiegu powinna być lekko wilgotna. Szpatułkę przesuwamy płynnie po twarzy, bez zatrzymywania dłużej w jednym miejscu. Peelingu nie stosujemy na powiekach i w ich okolicach. Po zabiegu, który trwa do 15 minut nakłada się kosmetyk nawilżający i dodatkowo wykonuje lekki masaż twarzy. Tutaj pojawia się ważna chwila, czyli wtłaczanie kosmetyków. Kosmetyki wnikają bardzo szybko do naszej skóry, cera jest znacznie nawilżona i odżywiona. W tym tkwi cały sekret pięknego wyglądu! Pamiętajmy, aby w tym momencie zdecydować się na preparaty aktywne, pomijając produkty tłuste. Po każdym zakończonym zabiegu, należy dokładnie umyć szpatułkę. Higiena jest tutaj kluczowa i nie można o tym zapominać.

Jakie są efekty po peelingu kawitacyjnym?

Peeling ma za zadanie:

  • usuwać z naskórka martwe komórki
  • hamować rozmnażanie się bakterii
  • skóra jest dotleniona i pobudzona do odbudowy
  • peeling oczyszcza skórę od zanieczyszczeń, zaskórników i wągrów
  • delikatnie wygładza zmarszczki
  • działa relaksująco
  • poprawia strukturę blizn
  • głęboko nawilża poprzez mikromasaż
  • usuwa pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych

O czym warto pamiętać?

Peeling kawitacyjny jest przeznaczony dla każdej cery, jednak nie dla każdej osoby. Zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży, osoby z nowotworami czy posiadacze aparatów ortodontycznych. Ważne, aby przed zabiegiem pozbyć się biżuterii z naszego ciała. Jeśli potrzebujemy odżywienia i chcemy poczuć się młodziej – warto spróbować kawitacji.  Jest ona łagodna dla skóry i skuteczna. Oczyszcza pory, rozjaśnia cerę i reguluje wytwarzanie łoju. To świetny ratunek na przebarwienia potrądzikowe i zaskórniki! Zachęcamy do zakupienia peelingu kawitacyjnego Roneberg. Wypielęgnowana cera to zdrowa cera, a podkład na takiej potrafi prezentować się naprawdę dobrze. Co ciekawe, koszt zakupu takiego urządzenia zwraca się ekspresowo!